niedziela, 1 kwietnia 2012

Dead silence

Cisza jak makiem zasiał...
Od ostatniego matcha nikt się nie pojawił. Zero zainteresowanych Host Families. Mam wrażenie, że ogólnie w APC jakiś zastój się zrobił. Z tego co piszecie to nie tylko u mnie nic się nie dzieje, dlatego zastanawiam się czy nie aplikować do IE. W końcu to zawsze zwiększa szanse. Tylko, że raczej o matchach w IE też za dużo nie słychać. I właśnie zaczęłam myśleć nad zgłoszeniem się do innej agencji. Na razie to tylko pomysł, ale jeśli w najbliższym czasie nikt się nie pojawi to będę musiała coś zrobić, bo zanudza mnie już to czekanie. Przedwczoraj minęła mi "studniówka" do planowanego wyjazdu a tu zero postępu. Stoję w miejscu i zaczynam się martwić czy w ogóle uda mi się wyjechać wtedy kiedy chce. I wiem, wiem. Cierpliwość przede wszystkim, ale jednak nie zaszkodzi sobie jakoś pomóc. Tym bardziej, że zależy mi na znalezieniu idealnej rodzinki i nie wybiorę kogoś tylko po to by wyjechać do Stanów. Kurcze, założyłam sobie, że przede przebierać i wybierać aż znajde a tu nic. Tak więc może w święta zepnę dupkę i zacznę znów wypełniać papierki. Jakby co na pewno o tym napiszę :)

A tymczasem stwierdziłam, że wstawię fotencje z moimi ukochanymi maluchami. Miłego oglądania :)

Moje małe przedszkolaki


Śpiący słodki Krzysiu

Kacper i Filip - braciszkowie :)
 I tu mała anegdotka. Kapi należy do dzieci szalonych, od urodzenia utalentowanych aktorsko, troszkę łobuzerskich ale rozbrajających swoim urokiem.
Dowód:
Mój brat "biorąc prysznic" polewa kabinę, tańczy kręcąc dupką i śpiewa "HD Funpack" xD hihi
Widok bezcenny :)
W wersji Aga - mała Babysitter :) A ten mały śpioch to trzeci bracioszek - Gabryś.

Moje słoneczko Pola :)
Co wprawia Polę w śmiech? Zasłanianie jej telewizora tak, że co chwilę musi się wychylać :D

I na koniec...
AAAM !!

Smaczego ! :)

6 komentarzy:

 1. aaaah ta Pola jest prze-sło-dkaa!!:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaa widzisz! Ty chciałaś składać aplikacje jeszcze później - gdyby nie ja to... :D
  To byś jeszcze nie miała!
  Cierpliwości Agniesia, zaraz się ktoś zgłosi - luźno :D

  OdpowiedzUsuń
 3. jaaaaakie kochane *.* Pola jest cudna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkie dzieciaczki, polecam CC, ja mam matche co chwile;p

  OdpowiedzUsuń
 5. dokładnie! B. ma rację, ja też miałam match'e co chwile, chociaż na początku miałam jeden a później dopiero po 4tyg. ale ostatnio to jeden za drugim:) polecam CC. Super zdjęcie z tym małym bobasem i dziewczynką!!

  OdpowiedzUsuń
 6. foteczki prześliczne i słodkie te twoje dzieciaczki są. Coż więcej moge powiedzieć- podpisuje sie pod poprzenimi komentami-polecam CC, więcej sie płaci,ale na matche nie można narzekac:)

  OdpowiedzUsuń