sobota, 15 września 2012

Seaworld

Drugim parkiem rozrywki, który odwiedziliśmy był Sea World. Oprócz show ze zwierzętami i aquariów znajdują się tam rollercostery, karuzele i inne atrakcje. Jako pierwsze wybraliśmy karmienie delfinów, w których Logan, oczywiście, jest zakochana. Jak dla mnie było ciekawe, ale nie jakoś specjalnie zachwycająco.


Rollercostery to to co zrobiło na mnie wrażenie! Było to moje pierwsze starcie z takimi prawdziwymi, amerykańskimi, więc kiedy już usiadłam z Brianem czekając na start, byłam przerażona :D
Tylko taka początkowa panika...
To znaczy, oczywiście później też się mega bałam, ale to już było w pozytywnym sensie. Wydawało mi się, że najgorzej będzie wisieć do góry nogami, jednak najbardziej przerażające było spadanie w dół. O Boże, ta niemoc i uczucie, że zaraz się roztrzaskamy... darłam się jak głupia!
... do połowy spadania, kiedy to brakowało mi tchu :P
W każdym razie przeżyłam! I całkowicie mnie to wciągnęło!
Ja chce jeszcze raaaaz !! 

Podziwiam Logan, która był zachwycona
zlotem w dół wypełniony wodą.

Choć nasza ośmiolatka należy do odważnych, myślę, że dobrze, że nie była wystarczająco wysoka, żeby pojeździć na poniższych dwóch :)

Kraken. No puking allowed!

Manta. Na tym akurat cały czas wisiało się
do góry  nogami  :)

Rock stars ! :D

Jakieś wielkie stwory. 
Nie pamiętam co to było, ale były ogromne!
W "Szczękach". Tum-tum tum-tum...

Z lwem morskim.


No i moja piękna opalenizna na koniec dnia :)

4 komentarze:

 1. Ta karuzela do góry nogami musi być ciekawa ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć ; ) wiem, że się nie znamy, ale prosze podaj mi swoje gg albo maila . Zamierzam wyjechać jako au pair i potrzebuje odpowiedzi na pare pytań, Z góry dziękuję ; ) Sandra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odsyłam na forum, które już pewnie znasz : http://forum.aupairpoland.com.pl/ Istna kopalnia wiadomości o aupairowaniu. A jakby co mój mail: agucha.cza@gmail.com :)

   Usuń
 3. Byłam na takim czymś w Holandii. Najlepszy odlot, gdy karuzela jest w linii pochyłej. Chciałam spytać ile tak mniej więcej zapłaciłaś za wszytko z Gawo?

  OdpowiedzUsuń